Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Pszczyna
    (43-200)

Praca na stanowisku Praca biurowa

Pszczyna

, Dart-Pol

Praca biurowa
Pszczyna

Opis stanowiska

Firma Dart-Pol, organizator imprez i pikników firmowych poszukuje osób do pracy biurowej. Praca w pełnym wymiarze godzin, charakter pracy okresowo zmienny - 3 miesiące pracy biurowej związanej z realizacją imprez i 9 miesięcy pracy marketingowej. Wynagrodzenie 17 zł brutto/godz. na podstawie rachunku lub 17 zł netto/godz. na podstawie faktury VAT.

Zlecenia wykonywane są w siedzibie Firmy Dart-Pol w Pszczynie,
ul. Sznelowiec 10 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe
- Założenie własnej działalności gospodarczej
- Umiejętność obsługi programów komputerowych (bardzo dobra znajomość MS Excel)
- Dobra organizacja pracy i zdolności interpersonalne
- Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
- Zdolności planowania i organizowania swojej pracy
- Dyspozycyjność
- Przestrzeganie procedur

Oczekiwane predyspozycje:
- Osoba odpowiedzialna, terminowa, rzetelna, punktualna, komunikatywna

Oferujemy

- Obsługa biurowa działu szkoleń
- Obsługa klienta
- Wykonywanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży usług Zleceniodawcy
- Wykonywanie prac biurowych wspierających działania realizacyjne Zleceniodawcy
- Dokumentacja zleceń i wystawianie zleceń realizacyjnych podwykonawcom