Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Inżynier Testów i Walidacji Oprogramowania Embedded

Bielsko-Biała

, ZF TRW

Inżynier Testów i Walidacji Oprogramowania Embedded

Opis stanowiska

bowiązki:
•Weryfikacja oprogramowania wbudowanego dla elektro-mechanicznych układów kierowniczych (EPS) – testy integracyjne, testy oparte na zaprojektowanych scenariuszach;
•Analiza specyfikacji technicznych oprogramowania, wymogów systemowych oraz wymogów architektury oprogramowania;
•Rozwój scenariuszy i przypadków testowych w języku C zgodnie z określonym celem weryfikacji;
•Wykonywanie testów systemowych dla mikrokontrolerów przy użyciu różnych metod i narzędzi;
•Projektowanie, rozwój i utrzymanie infrastruktury oprogramowania oraz testów i walidacji systemów;
•Praca z narzędziami wspierającymi przeprowadzanie weryfikacji oprogramowania wbudowanego, m.in. kompilatory, środowiska testowe, narzędzia modelowania/symulacji;
•Silna współpraca z centrami inżynieryjnymi na całym świecie.

Wymagania

•Wykształcenie wyższe, bądź w studenci ostatnich lat kierunków związanych z elektroniką, informatyką, telekomunikacją lub mechatroniką;
•Doświadczenie w rozwijaniu oprogramowania wbudowanego bądź testowaniu przy użyciu języka C;
•Doświadczenie w używaniu narzędzi do tworzenia oprogramowania oraz języków skryptowych (make, Perl, Python, bash, etc.);
•Przynajmniej podstawowe rozumienie zagadnień z zakresu elektroniki i systemów wbudowanych;

Mile widziane:
•Doświadczenie w używaniu narzędzi pomiarowych;
•Znajomość innych niż „C” języków programowania;
•Znajomość UML;
•Doświadczenie w branży Automotive (znajomość zagadnień AUTOSAR, ISO 26262 and SPICE).

Oferujemy

•Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
•Możliwość zdobywania doświadczenia w dziedzinie systemów wbudowanych;
•Kontakt z innowacyjnymi technologiami;
•Stabilne środowisko pracy.

Prosimy aby do przesyłanych dokumentów dołączyć następującą klauzulę, która pozwoli na włączenie do procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center TRW Automotive, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy TRW Automotive procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania."