Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Kasjer

Olsztyn

, InterKadra

Kasjer
Olsztyn

Opis stanowiska

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta, jednego z marketów znanej sieci handlowej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kasjer

Obowiązki:

 Obsługa kas fiskalnych
 Rozliczanie się z utargu zgodnie ze standardami
 Dbanie o czystość taśmy kasowej, sprzątanie nieodebranych paragonów
 Wykładanie towaru z bieżącej dostawy
 Sprzątanie sklepu zgodnie ze standardami

Wymagania

 Posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
 Kultura osobista umożliwiająca obsługę Klienta
 Schludny wygląd,
 Sumienność, uczciwość,
 Zaangażowanie w obowiązki
 Mile widziane doświadczenie przy obsłudze kasy fiskalnej

Oferujemy

 Umowa cywilno-prawna podpisywana z Agencją Pracy Interkadra
 Bezpłatne szkolenie kasjerskie
 Możliwość dłuższej współpracy
 Stawka godzinowa + premia za produktywność
 Możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w konkursie
 Terminowe wynagrodzenie

Aplikacje prosimy przesyłać formularzem.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu lento.pl.