Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Młodszy Developer PHP - płatny staż

Gdańsk

, NET PC

Młodszy Developer PHP - płatny staż
Gdańsk

Opis stanowiska

Dołączysz do zespołu realizującego projekty wg Agile i Scrum, wykorzystującego w codziennej pracy m in. następujące narzędzia i technologie: GIT; PHP Storm; Jenkins - Continuous Integration, Deployment; Symfony2, REST; Code Review.

Twoje zadania na stanowisku młodszy developer związane będą z:

projektowaniem, budową oraz rozwojem aplikacji (głównie w języku PHP) oraz na urządzenia mobilne
tworzeniem dedykowanego oprogramowania na potrzeby klientów i firmy
innymi zadaniami związanymi ze wsparciem dużych projektów informatycznych.

Wymagania

znajomości PHP (w stopniu dobrym)
znajomości zasad programowania obiektowego
znajomości JavaScript, AJAX
znajomości środowisk Linux, Windows
ukończonego min. 2-go roku studiów (informatyka lub pokrewne)
umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
dyspozycyjności min. 30h/tyg
dokładności i solidności
entuzjazmu i zaangażowania.

Jeżeli lista Twoich umiejętności w zakresie programowania jest dłuższa lub masz już doświadczenie w programowaniu - napisz nam o tym! Będą to dodatkowe atuty Twojej kandydatury.

Oferujemy

możliwość podniesienia kwalifikacji oraz poszerzenia umiejętności z zakresu programowania
efektywne wykorzystanie zdobytej wiedzy
ciągle nowe wyzwania programistyczne
możliwość stałego zatrudnienia po zakończeniu stażu
uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych
dofinansowanie do karty Multisport
niebanalne położenie biura i ładne widoki - Góra Gradowa
dogodny dojazd również komunikacją miejską - biuro blisko Dworca Głównego PKP/PKS
elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-15:30, możesz zaczynać jak lubisz między 07:30 a 10:00)
kulturę niekorporacyjną, partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883.)