Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Księgowa/Księgowy

Olsztyn

, Biuro Rachunkowe

Księgowa/Księgowy
Olsztyn

Opis stanowiska

Biuro Rachunkowe zatrudni pracownika na stanowisko księgowej/księgowego.

Opis stanowiska:

-prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
-prowadzenie ewidencji ryczałtowych,
-prowadzenie ewidencji VAT,
-prowadzenie obsługi kontroli organów podatkowych,ZUS,Państwowej Inspekcji Pracy oraz Inspekcji Celnej,
-prowadzenie ewidencji środków trwałych,
-sporządzanie i wysyłanie deklaracji PIT,VAT,
-tworzenie dokumentów rejestracyjnych i aktualizacyjnych NIP,
-rozliczanie składek na ubezpieczenie społeczne,zdrowotne,wynagrodzeń i podatków (w tym umów zleceń,umów o dzieło),
-prowadzenie akt osobowych,ewidencji pracowników,kart urlopowych,sporządzanie umów o pracę,
-roczne zeznania podatkowe.

Wymagania

-wykształcenie min.średnie (preferowane o profilu ekonomicznym, rachunkowym)
-doskonała organizacja pracy własnej,
-zdolność analitycznego myślenia,
-umiejętność pracy pod presją czasu,
-komunikatywność,
-wysoka kultura osobista.

Oferujemy

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-możliwość pracy i rozwoju w stabilnej firmie o długoletnim doświadczeniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu praca.wm.pl.