Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Kasjer/ka

Poznań

, Fallwork Sp z o.o

Kasjer/ka
Poznań

Opis stanowiska

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Kasjer/ka - pełen etat
Miejsce pracy: Poznań, ul. Szwedzka

Wymagania

- Aktualna książeczka sanepidu
- dyspozycyjnośc do pracy w różnych godzinach oraz w weekendy

Oferujemy

-stawka 11zł brutto
- szkolenie kasjerskie bezpłatne !
- Wypłatę w formie tygodniówek
- Pracę również dla uczniów i studentów (grafik dostosowujemy do Ciebie)
-umowę o dzieło, bądź zlecenie