Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Wrocław (Wrocław-Stare Miasto)
    (53-505)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Obsługa kasy - Stadion Miejski mecz Reprezentacji Polski 26.03!

Wrocław (Wrocław-Stare Miasto)

, POLSYSTEM SI Sp. z o.o.,S.K.A.

Obsługa kasy - Stadion Miejski mecz Reprezentacji Polski 26.03!

Opis stanowiska

Poszukujemy osób chętnych do pracy w kioskach gastronomicznych podczas największego wydarzenia tego roku odbywającego się na stadionie miejskim we Wrocławiu w dniu 26 marca (Wielka Sobota)
Praca od godziny 13:15 do ok 21:00
Stawka 80 zł za mecz.

OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie hot-dogów, zapiekanek
- nalewanie piwa
- obsługa kasy fiskalnej

Wymagania

- dyspozycyjności 26.03 (Wielka Sobota)
- ukończonych 16 lat
- chęci do pracy

Oferujemy

Wypłata od razy po meczu!