Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Doradca matrymonialny (Swatka)

Kraków

, Johann

Opis działalności firmy

Kojarzymy ludzi w Polsce i Europie.

Doradca matrymonialny (Swatka)
Kraków

Opis stanowiska

Lubisz pomagać ludziom?

Znasz nowoczesne media?

Zostań współczesną swatką !

Jeśli jesteś osobą która czuje że jest w stanie pomóc innym znaleźć ich drugą połówkę wyślij nam swoje zgłoszenie.

Wymagania

Wymagania

    otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów on-line i off-line

•  duże pokłady sympatii, empatii i przyjaźni

    znajomość portali randkowych badoo, sympatia, tinder, edarling - mile widziane używanie ich na własne potrzeby

    znajomość języka angielskiego

    samodzielna organizacja czasu i stanowiska pracy

    preferowani studenci i studentki psychologii i socjologii studiów II i III stopnia

Oferujemy

Oferujemy:

- nietuzinkowe wyzwania

- rozwój zawodowy