Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Legnica
    (59-200)

Praca na stanowisku Krojczy

Legnica

, Euroforce People Solutions

Krojczy
Legnica

Opis stanowiska

Euroforce People Solutions (Wielka Brytania) zatrudni doswiadczonych KROJCZYCH.

Wymagania

Wymagamy minimum 3 letniego doswiadczenia na stanowisku krojczego (krojenie toreb, rekawiczek, czapek), punktualnosci oraz sumiennego podejscia do pracy. Komunikatywny angielski wymagany.

Oferujemy

Oferujemy stala, stabilna i legalna prace w dobrze zorganizowanym zespole, bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia od £250-£450 tygodniowo. Mozliwosc pracy w nadgodzinach jak i wysokie bonusy za system akordowy.

Organizujemy odbior z lotniska, pomagamy w znalezieniu zakwaterowania.

NIE POBIERAMY ZADNYCH OPLAT
Jesteśmy Agencją Pracy zrzeszoną w Europejskich Służbach Zatrudnienia (EURES) i Konfederacji Zatrudnienia i Rekrutacji (REC), od 6 lat specjalizujemy się w rekrutacji pracowników dla branży tekstylnej i meblarskiej. Przez ostatni rok ponad 600 szwaczy, szwaczek i tapicerow z Polski otrzymalo stalą prace u naszych klientow w Wielkiej Brytanii.
Wiecej o naszej firmie moga Panstwo zobaczyc pod linkiem: http://www.euroforceltd.pl/
Jestesmy firma uwzgledniana w prestizowych pismach branzowych w Wielkiej Brytani: http://issuu.com/euroforce/docs/euroforce

Zainteresowanych prosimy o przeslanie CV.

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu lento.pl.