Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Animator/Kierwnik biwaków

Gdańsk

, Black Wolf -Piotr Fąs

Animator/Kierwnik biwaków
Gdańsk

Opis stanowiska

Praca podczas biwaków szkolnych, realizowanie prgramu zajęć, czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników

Wymagania

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na biwkach szkolnych oraz zielonych szkołach w charakterze animatora lub kierownika biwaków. Szukamy osób kreatywnych, lubiących pracę z dziećmi, gtowych na nowe wyzwania oraz pełnych pozytywnej energii. Mile widziani są studenci zaoczni studiujący pedagogikę lub turystykę, osoby posiadające kurs wychowawcy kolonijnego oraz osoby mające już doświadczenie w pracy jako animator.

Oferujemy

Możliwość zdobycia doświadczenia,
Bezpłatne szkolenia,
Wysokie wynagrodzenie,
Możliwość awansu,
Praktyki,
Praca w miłym zespole.