Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Praca biurowa / tymczasowa

Poznań

, Phinance S.A.

Praca biurowa / tymczasowa
Poznań

Opis stanowiska

Prężnie rozwijająca się firma zatrudni osobę pośrednio do prac związanych z:
wypełnianiem i sprawdzaniem analiz finansowych , rekrutacją nowych pracowników ( w tym dodawanie ogłoszeń, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, weryfikacja wiedzy nowych pracowników oraz decyzyjność w wielu znaczących aspektach takiej rozmowy).
Na stanowisku pracownik będzie miał też do czynienia z obsługą klientów pod względem merytorycznym, a więc komunikatywność i dobre podejście do ludzi mile widziane.

Wymagania

- wykształcenie średnie
- chęć rozwoju i samodoskonalenie siebie
- wewnętrzna motywacja, zapał do pracy
- dobra organizacja czasu wolnego
- kreatywność
- innowacyjność metod kontaktu z klientem
- mile widziane osoby z umiejętnościami interpersonalnymi

Oferujemy

- pełen zakres szkoleń
- elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb
- satysfakcję z wykonywanych obowiązków
- pracę w doświadczonym zespole
- nabycie umiejętności negocjacyjnych
- nabycie wiedzy dającej szansę rozwoju zawodowego
- nabycie umiejętności tworzenia analiz i zastosowanie adekwatnej strategii postępowania

Wynagrodzenie:
Dla Nas najważniejszy jest Twój rozwój, dając Ci możliwość odbycia szkoleń i dopasowując Twój grafik pod Ciebie to Ty wybierasz ile chcesz zarabiać. Z miesiąca na miesiąc coraz więcej i więcej.
Twoja pensja zależy od Twojej aktywności w życiu naszej firmy.
Stała stawka uzależniona od zaangażowania czasowego pracownika.