Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Poznań

, Heritus sp. z o.o.

Pracownik biurowy z językiem niemieckim
Poznań

Opis stanowiska

Jesteśmy polskim producentem mebli metalowych.
Poszukujemy pracownika do pracy w biurze z Językiem Niemieckim.

Obowiązki:
• Telefoniczna i mailowa obsługa Klienta obcojęzycznego
• Opracowywanie ofert handlowych
• Bieżące prace administracyjne związane z obsługą Klienta i realizacją kontraktów
• Aktywne wsparcie innych działów Firmy

Wymagania

Szukamy energicznych osób, które chcą się uczyć, są sumienne, dokładne i odpowiedzialnie wykonują powierzone im zadania.

Oferujemy

• Umowę o pracę na pełen etat
• Dobre warunki finansowe
• Możliwość rozwoju
• Pewną i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Prace w młodym, pozytywnym zespole

Prosimy o dołączenie CV i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."