Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Kontaktów z Klientem

Kraków

, SmartCall

Specjalista ds. Kontaktów z Klientem
Kraków

Opis stanowiska

W związku z licznymi projektami i dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy młodych, ambitnych i pełnych energii do pracy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Kontaktu z Klientem.

DO TWOICH ZADAŃ BĘDZIE NALEŻEĆ:

• Realizacja wyznaczonych celów w ramach prowadzonej kampanii
• Uzupełnianie bazy kontaktowej klienta
• Umawianie spotkań
• Tworzenie raportów dziennych
• Budowanie relacji biznesowej dla naszego klienta
• Tworzenie materiałów informacyjno-handlowych dla klienta
• Odbywanie spotkań z klientami

Wymagania

- poszukujesz zajęcia dzięki, któremu będziesz niezależny finansowo
- chcesz pogodzić pracę z innymi obowiązkami
- w łatwy sposób nawiązujesz kontakty z ludźmi
- potrafisz dobrze organizować swój czas pracy

Nie czekaj! Wyślij swoją aplikację już dziś! Być może zasilisz szeregi naszego zespołu!

• Prowadzenie rozmów telefonicznych na poziomie biznesowym
• Umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z klientem
• Znajomość programu CRM
• Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2 (preferowany Business English)
• Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem (niemiecki, francuski)

Oferujemy

• Elastyczne godziny pracy – to Ty decydujesz kiedy pracujesz!
• Opiekę trenerską oraz stałe wsparcie doświadczonego zespołu
• Liczne szkolenia z zakresu efektywnej komunikacji z klientem, odbywania spotkań handlowych
• Udział w spotkaniach networkingowych
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich wyników!
• Pracę w świetnej lokalizacji – przy Rynku Głównym