Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Zabrze
    (41-800)

Praca na stanowisku Kierowca CE

Opis działalności firmy

BLOKADA PRACODAWCY - SPRAWDZIĆ EMAIL UŻYTKOWNIKA

Kierowca CE
Cała Polska

Opis stanowiska

- PROWADZENIE POJAZDU ZGODNIE Z NORMAMI CZASU PRACY

- TERMINOWY TRANSPORT ŁADUNKÓW

- PROWADZENIE DOKUMENTACJI ZWIĄZANEJ Z DANYM ZLECENIEM

- DBAŁOŚĆ O STAN TECHNICZNY POJAZDU

Wymagania

- PRAWO JAZDY KAT C+E

- AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE

- KARTA DO TACHOGRAFU CYFROWEGO (W PRZYPADKU TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO)

- DOŚWIADCZENIE MIN. 1 ROK

Oferujemy

- OFERUJEMY TRANSPORT KRAJOWY LUB MIĘDZYNARODOWY

- UMOWA O PRACĘ

- ATRAKCYJNE I TERMINOWE WYNAGRODZENIE

- DOBRE WARUNKI PRACY