Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Głogów
    (26-432)

Praca na stanowisku Marketing

Głogów

, C&C Marketing

Marketing
Głogów

Opis stanowiska

Firma GRUPPO TRADE SERVICE-POLSKA realizuje swoje usługi w oparciu o gruntowną analizę rynku, wieloletnie doświadczenia oraz oczekiwania klientów.
W związku z realizacją projektu dla Carrefour Polska, poszukujemy pracowników gotowych do pracy na stanowisku:
PRACOWNIK NA STOISKU WAGOWYM Z CUKIERKAMI
Miejsce pracy Carrefour Głogów
Zadania:
• ważenie towaru, obsługa klienta
• dbałość o ekspozycję według ustalonych standardów,
• kontrolę terminów produktów.

Wymagania

• ukończone 18 lata
• ważna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

• zatrudnienie w formie umowy zlecenia
• praca w godz. 11:00-20:00
• student stawka 8,00 zł netto/h, ZUS 6,30