Branża

  • Media / Sztuka / Rozrywka

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Graphic Designer

Szczecin

, MDA

Graphic Designer
Szczecin

Opis stanowiska

MDA Promotion, kreatywna agencja reklamowa, aspirująca do miana najlepszej niesieciowej agencji reklamowej w Polsce, szuka osoby na stanowisko:

Graphic Designer / biuro w Szczecinie

Chcesz tworzyć najlepsze reklamy na rynku? Pracować z ludźmi, którzy kochają to co robią? Realizować swoje pasje związane z kreacją i designem? Odezwij się do nas.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
• doskonałej znajomości programów graficznych (rodzina Adobe, Photoshop, Illustrator, InDesign)
• umiejętności rysowania / ilustrowania
• terminowości, sprawności i skuteczności w działaniu
• kreatywności, także pod dużą presją czasu
• wysokiego stopnia samodzielności
• rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań
• pogodnego usposobienia
• pracy na miejscu w biurze w Szczecinie

Co będzie dodatkowym atutem?
• animacja (3D Max Studio, After Effects)
• wiedza dotycząca tworzenia stron www (front-end, back-end)
• doskonała znajomość Flasha

Oferujemy

Co oferujemy?
• pracę w młodym, pogodnym i kreatywnym Zespole
• codzienną porcję ciekawych wyzwań
• atrakcyjne warunki pracy
• możliwość rozwoju osobistego

Istnieje również możliwość odbycia stażu/praktyki pod okiem specjalistów z branży.