Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Łozienica
    (72-100)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży - Opiekun Klienta

Łozienica

, Dancoal

Specjalista ds. sprzedaży - Opiekun Klienta
Łozienica

Opis stanowiska

Międzynarodowa firma produkcyjno-handlowa w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na poniżej wymienione stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży / Opiekun Klienta
miejsce pracy: Goleniowski Park Przemysłowy, zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

Praca stacjonarna w dziale handlowym.

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Utrzymywanie i rozwijanie relacji z dotychczasowymi Klientami firmy
• Przyjęcie i terminowe wprowadzenie zamówień do systemu
• Organizacja wysyłek towarów do Klientów
• Sporządzanie dokumentacji handlowej
• Monitorowanie realizacji zamówień i kontraktów
• Sporządzanie analiz sprzedażowych
• Bieżąca komunikacja z Klientami w zakresie realizacji zamówień, faktur, obsługi reklamacji
• Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia wysokiego poziomu obsługi Klienta
• Realizacja powierzonych zadań w oparciu o obowiązujące procedury oraz politykę firmy

Wymagania

• wykształcenie wyższe
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• odpowiedzialność, samodzielność, doskonała organizacja pracy,
• umiejętność obsługi programów; MS Word, MS Excel, MS Outlook,
• zaangażowanie w pracę i wysoka kultura osobista,
• min. roczne doświadczenie w dziale obsługi klienta / dziale handlowym
• znajomość specyfiki współpracy z klientem sieciowym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:
• ciekawą pracę w nowoczesnej, międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system motywacyjny,
• współpracę w oparciu o umowę o pracę.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji pro