Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Praktykanta do biura rachunkowego

Kraków

, Talented Sp.z o.o

Praktykanta do biura rachunkowego
Kraków

Opis stanowiska

Krakowskie biuro rachunkowe przyjmie do pracy praktykanta (studenta/studentkę), któremu nie są obce zagadnienia finansowe.

Wymagania

Studenci z kierunków ekonomicznych.

Oferujemy

Miła, sympatyczna atmosfera ,kompetencja i zaangażowanie w to co robimy to atuty naszej firmy. Jeśli chcesz praktykować w naszym zespole napisz.

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu lento.pl