Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Śrem
    (57-242)

Praca na stanowisku Kurier InPost

Śrem

, InPost oddział Śrem

Kurier InPost
Śrem

Opis stanowiska

Doręczyciel InPost -oddział Śrem
Jeśli jesteś osobą serdeczną, lubiącą poznawać nowych ludzi

TO WŁAŚNIE PRACA DLA CIEBIE!
Praca na terenie miejscowości: Śrem gminy Śrem

Twoje zadania:
odbiór przesyłek z siedziby oddziału / Punktu Obsługi Klienta,
dostarczanie przesyłek oraz paczek do Klientów indywidualnych
oraz instytucjonalnych,
prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą,
dokładne i terminowe rozliczanie się z pobranych do doręczenia przesyłek,
budowanie swoją postawą wyjątkowego wizerunku InPost wśród klientów.

Wymagania

mile widziany student/ka/,rencista/ka/
niekaralność,
wysoka kultura osobista,
dyspozycyjność i punktualność,
uczciwość i rzetelność,
własny samochód osobowy oraz czynne prawo jazdy/ lub rower

Oferujemy

Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
pracę w zgranym i doświadczonym zespole,