Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Mielno
    (14-107)

Praca na stanowisku PRACA dla Kelnerki do stałej współpracy

Mielno

, Restauracja Egipt

PRACA dla Kelnerki do stałej współpracy
Mielno

Opis stanowiska

Poszukujemy uśmiechniętych i pełnych zapału dziewczyn do pracy w charakterze kelnerki, mile widziane osoby uczące się jednak nie jest to warunek.

Wymagania

Jesteśmy popularną wśród turystów i lokalnych gości restauracją, działamy przez cały rok. Poszukujemy osób do pracy w tygodniu oraz w weekendy.

Oferujemy

Jeśli wykażesz się zaangażowaniem i chęcią do dłuższej współpracy możliwe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Proszę o wysyłanie CV tylko osoby faktycznie zainteresowane podjęciem pracy.