Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Manager sprzedaży

Kraków

, Zepter International Poland Oddz.Kraków

Manager sprzedaży
Kraków

Opis stanowiska

Zepter International - 25 lat tradycji, najwyższa jakość, szwajcarska precyzja, innowacyjne technologie, misja, ponadczasowe wzornictwo. To międzynarodowa firma zarządzająca wieloma markami, która produkuje, sprzedaje i dystrybuuje ekskluzywne produkty najwyższej jakości w drodze sprzedaży bezpośredniej, a także poprzez luksusowe salony wystawowe na całym świecie. Od momentu powstania firma Zepter pozytywnie wpłynęła na styl i jakość życia oraz stała się nieodłączną częścią życia milionów ludzi na całym świecie. - Zepter obecny jest na 5 kontynentach, w ponad 40 krajach,

Związku z tworzeniem Nowej Grupy poszukujemy osób na stanowisko
Managera Sprzedaży

Miejsce: Kraków

Wymagania

- wykształcenie min. średnie

- kreatywność, entuzjazm, energia

- umiejętność pracy w grupie

- rzetelność, odpowiedzialność

- doświadczenie w sprzedaży mile widziane

Oferujemy

- bezpłatne pięciodniowe w pełni profesjonalne szkolenie z zakresu wiedzy o produkcie i organizacji pracy

- stałe wynagrodzenie 2500pln brutto

- dodatkowy, atrakcyjny system premiowania

- Firma wyposaża kandydatów w produkty firmy o wartości 8000pln

-możliwość rozwoju zawodowego

- stałe wsparcie ze strony trenera

-możliwość indywidualnego planowania godzin pracy