Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Recepcjonista/ka

Lublin

, HRM Point Sp. z o.o.

Recepcjonista/ka
Lublin

Opis stanowiska

HRM Point Sp. z o.o.

Jeden z najbardziej znanych i prestiżowych hoteli w Lublinie, kierujący swoją ofertę
do gości ceniących sobie wysoką jakość, elegancję oraz komfort
poszukuje osoby na stanowisko:
RECEPCJONISTA/KA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie recepcji, w tym za bieżącą profesjonalną obsługę klienta, wprowadzanie i rozliczanie rezerwacji, wsparcie Hotelu w bieżących zadaniach oraz kreowanie pozytywnego wizerunku Hotelu.

Wymagania

• doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomości standardów profesjonalnej obsługi klienta
• otwartości na ludzi, wysokiego poziomu umiejętności komunikacyjnych
• entuzjazmu i energiczności
• bardzo dobrej organizacji pracy własnej
• wysokiego poczucia odpowiedzialności oraz zaangażowania
• pożądana jest znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
• gotowości do pracy w systemie zmianowym
• biegłej obsługi urządzeń biurowych oraz dobrej znajomości obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
• umiejętności współpracy z pracownikami zatrudnionymi na stanowiskach w recepcji, kuchni, restauracji, barze oraz osobami (animatorami) organizującymi dodatkowe atrakcje dla klientów

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne warunki pracy i płacy
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w systemie zmianowym