Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Sortowanie paczek

Łódź

, Grupa Progres

Sortowanie paczek
Łódź

Opis stanowiska

Grupa kapitałowa Progres (nr cert. 5088) to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Pilnie zatrudnimy Panów do prac magazynowych polegających na sortowaniu paczek/przesyłek.

Start pracy: jak najszybciej, nawet dziś

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883). Oferta pracy tymczasowej.

Wymagania

Miejsce pracy: Lućmierz Las
Praca w godzinach: 20:30 - 04:30 od poniedziałku do piątku

Oferujemy

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie