Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Koordynator ds. Handlu i Logistyki

Szczecin

, Kadry Serwis Sp. z o.o.

Koordynator ds. Handlu i Logistyki
Szczecin

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, istniejącej od 16 lat, o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy Kandydatki/Kandydata na stanowisko:

Stanowisko: Koordynator ds. handlu i logistyki
Miejsce pracy: Szczecin, woj. Zachodniopomorskie

Obowiązki:
Obsługa Klientów zagranicznych w zakresie przyjmowania, ewidencjonowania i realizacji zamówień,
Telefoniczny kontakt z Klientami oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej,
Prezentowanie i sporządzanie ofert handlowych,
Realizacja obsługi posprzedażowej polegającej na rozpatrywaniu i wyjaśnianiu reklamacji,
Współpraca z portalami internetowymi (społecznościowymi oraz sprzedażowymi) w celu koordynowania działań marketingowych,
Wsparcie sprzedaży poprzez obsługę aukcji internetowych.

Wymagania

Warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
Znajomość obsługi portali internetowych takich jak np. Facebook, Allegro, Ebay oraz Amazon,
Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
Zaangażowanie,
Zdolność do pracy w zespole.

Oferujemy

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Pakiet szkoleń w zakresie oferowanych produktów,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Kartę Fitprofit.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, poz.883)”