Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Kalisz
    (06-461)

Praca na stanowisku Referent ds. obsługi administracyjnej projektu unijnego

Kalisz

, Europejska Grupa Doradcza

Referent ds. obsługi administracyjnej projektu unijnego
Kalisz

Opis stanowiska

Europejska Grupa Doradcza poszukuje osoby na stanowisko Referenta ds. obsługi administracyjnej projektu unijnego

OBOWIĄZKI:
• obsługa administracyjna projektu
• wprowadzanie danych do Centralnego systemu teleinformatycznego (SL2014)
• nadzór nad sprawozdawczością w projekcie
• przygotowanie wniosków o płatność
• kontrola realizacji harmonogramu i budżetu
• organizacja i monitoring szkoleń

Wymagania

• wykształcenie wyższe
• co najmniej roczne doświadczenie w przygotowywaniu i/lub realizacji projektów z funduszy UE (referencje mile widziane)
• praktyczna znajomość obsługi administracyjnej projektu
• samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy
• znajomość pakietu Office w stopniu zaawansowanym
• dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać CV do dnia 23 marca 2016
Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.