Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Pracownik recepcji

Gdańsk

, Security Sp. z o.o.

Pracownik recepcji
Gdańsk

Opis stanowiska

Security Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku, do swojego zespołu aktualnie poszukuje:

Pracownika recepcji

Oferowane miejsce pracy to wysokiej klasy biurowiec usytuowany w centrum Gdańska.

Obowiązki:
- bezpośrednia i telefoniczna obsługa interesantów
- nadzór nad księgą dostępu do obiektu
- wydawanie przepustek
- odbieranie telefonu stacjonarnego/domofonu
- obsługa bramy wjazdowej / kontrola ruchu osobowego i samochodowego

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- wykształcenie średnie
- znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym
- komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi pracownikami
- umiejętność organizacji czasu własnego oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
- wysoka kultura osobista
- niekaralność
- uczciwość i odpowiedzialność
- mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- miłą i sympatyczną atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”.