Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Asystent z j. duńskim

Katowice

, Asystent z j. duńskim

Asystent z j. duńskim
Katowice

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy w Katowicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Asystenta z j. duńskim

Zakres obowiązków:
Telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów w zakresie różnych obszarów- customer service, księgowość, hr, administrowanie dokumentami
Analizowanie i rozwiązywanie najczęstszych zapytań klientów,
Zapewnienie profesjonalnej i szybkiej obsługi klientów.

Wymagania

Kandydaci powinni posiadać następujące cechy, kwalifikacje i umiejętności:
Bardzo dobra znajomość języka fińskiego,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
Biegła obsługa komputera
Umiejętność pracy w zespole.
Znajomość systemu Windows XP, MS Office,
Umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy

Pracę w oparciu o umowę o pracę,
Praca od poniedziałku do piątku na cały etat,
System szkoleń,
Benefity.

Prosimy o przesłanie CV oraz zawarcie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy haer-Doradztwo Personalne z siedzibą w Tarnowie, ul. Paderewskiego 6, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."