Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Rekrutacji

Warszawa

, Parama Group Sp. z o.o.

Specjalista ds. Rekrutacji
Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy samodzielnego Specjalisty ds. Rekrutacji na zastępstwo na okres ok. 1 roku, który poprowadzi rekrutację i selekcję kandydatów do naszej grupy firm. Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, uwielbiasz spotkania z ludźmi oraz cały proces związany z pozyskaniem i wdrożeniem nowych osób w firmie, dołącz do nas!

Najważniejsze zadania:
•selekcja aplikacji
•umawianie i prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
•prowadzenie baz kandydatów
•opracowywania profili stanowisk
•opracowywanie nowych metod rekrutacji
•prowadzenie szkoleń wdrożeniowych dla nowych osób w firmie
•uczestniczenie w rozmowach oceniających ze współpracownikami
•zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
•współpraca z biurami karier
•aktualizacja zakładki kariera na stronie internetowej firmy
•organizacja firmowych imprez integracyjnych

Wymagania

•doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – w zakresie rekrutacji i selekcji
•łatwość nawiązywania kontaktów, budowania pozytywnych relacji i słuchania
•kreatywność i samodzielność
•umiejętność pracy pod presją czasu
•bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność
•bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel, poczta elektroniczna, internet)

Oferujemy

•interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
•możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
•lekcje języka angielskiego
•współpracę w ramach umowy zlecenia lub prowadzonej działalności gospodarczej