Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Dzierżoniów
    (58-200)

Praca na stanowisku Kosmetyczka Salon

Dzierżoniów

, Salon Kosmetyczny MS

Kosmetyczka Salon
Dzierżoniów

Opis stanowiska

Salony Kosmetyczny w Dzierżoniowie zatrudni KOSMETYCZKĘ.

Poniżej przedstawiam zakres obowiązków:
-zabiegi na twarz
- manicure, pedicure (hybryd, żel)
- henna i regulacja
Mile widziane umiejętności j.w. oraz przedłużania i zagęszczania rzęs - oferuję również szkolenia.

Wymagania

Miła aparycja
Doświadczenie w zawodzie
Dyspozycyjność
Chęć pracy i współpracy

Oferujemy

Miła atmosferę pracy
Możliwości rozwoju
Szkolenia
Zatrudnienie ( pensja + prowizja )