Branża

  • Administracja

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Pracownik Biurowy

Szczecin

, Kadry Serwis Sp. z o.o.

Pracownik Biurowy
Szczecin

Opis stanowiska

Jako KADRY SERWIS działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatki / Kandydata na stanowisko:

Pracownik Biurowy z j. niemieckim
miejsce pracy: Szczecin
Nr Ref. PB/05/2015

Zakres obowiązków:
 prace administracyjne,
 prowadzenie biura,
 wystawianie faktur,
 obsługa Klienta.

Wymagania

 wykształcenie minimum średnie,
 mile widziane doświadczenie,
 znajomość j. niemieckiego,
 dokładność, sumienność i skrupulatność.

Oferujemy

 pracę jednozmianową od pn. do pt.,
 atrakcyjne wynagrodzenie,
 możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV tytule dopisać Nr Ref. "PB/05/2015".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, poz.883)”

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

Ogłoszenie o pracę pobrano z portalu lento.pl.