Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Szamotuły
    (64-500)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy- w branży usług

Szamotuły

, Agencja Pracy Grupa Progres

Przedstawiciel Handlowy- w branży usług
Szamotuły

Opis stanowiska

-aktywne pozyskiwanie klientów na terenie północnej części woj. wielkopolskiego i części zachodniopomorskiego,
-realizowanie założonych planów (ilość spotkań, umów)
-budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami,
-przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,
-negocjowanie warunków transakcji i podpisywanie umów handlowych.

Wymagania

-posiadasz doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów, sprzedaży, negocjacjach w branży usług D2D, B2B,
-wytrwale dążysz do osiągania ambitnych celów
-kreatywnie dostosowujesz metody docierania do nowych Klientów
-samodzielna praca w terenie to jest to, czego szukasz.

Oferujemy

-stabilne zatrudnienie
-umowę o pracę,
-wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + premia)
-samochód służbowy, telefon komórkowy, iPad,
-pakiet usług medycznych,
-możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach,
-możliwość udziału w zagranicznych wycieczkach.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez kliknięcie w przycisk "APLIKUJ".

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209.