Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kęty
    (32-650)

Praca na stanowisku Pakowacz - Kontroler jakości -

Kęty

, Staff Service Sp. z o.o.

Pakowacz - Kontroler jakości -
Kęty

Opis stanowiska

Staff Service Sp. z o.o. jest polską firmą - agencją zatrudnienia z ponad 14-letnim doświadczeniem na rynku pracy. Staff Service jest wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 115.

Aktualnie poszukujemy w Tychach (strefa) kandydatów na stanowisko:

Pakowacz - Kontroler jakości
Nr ref. TAP/01/13
miejsce pracy: TYCHY (strefa)

OBOWIĄZKI:
- kontrola jakości i pakowanie wyrobów (głównie duże elementy, praca w grupach dwuosobowych),

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub w kontroli jakości,
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, czterobrygadowym,
- sprawności oraz siła fizyczna,
- dyspozycyjność od zaraz oraz gotowość stawienia się na rozmowę kwalifikacyjną do biura w Bielsku-Białej.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
- korzystne wynagrodzenie z dodatkiem za pracę w systemie 4-brygadowym.

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez STAFF SERVICE w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych).