Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista ds. zakupów i licencji

Warszawa

, Grupa ZPR Media

Specjalista ds. zakupów i licencji
Warszawa

Opis stanowiska

Grupa ZPR Media to jedna z najdynamiczniej rozwijających się grup medialnych w Polsce.
Obecnie jest jednym z największych wydawców prasowych (m.in. „Super Express”, „Murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”), nadawców radiowych (m. in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA) i telewizyjnych (m.in. FOKUS TV, POLO TV) oraz właścicieli serwisów internetowych (m.in. Muratordom.pl, Poradnikzdrowie.pl). Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizacji imprez, koncertów, festiwali, targów i szkoleń.

W związku z dynamiczną rozbudową ZPR Media S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Zakup sprzętu i oprogramowania
• Zarządzanie licencjami: planowanie, ewidencja
• Utrzymywanie kontaktów z autoryzowanymi dostawcami sprzętu
komputerowego
• Prowadzenie bazy danych sprzętu i oprogramowania firmy, kontrola aktualności i aktywności licencji
• Praca z dokumentacją

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie w obszarze informatyki i / lub zarządzania licencjami,
• Zainteresowanie rozwojem w obszarze informatyki
• Zaangażowanie, sumienność, skrupulatność
• Umiejętność pracy w zespole
• Proaktywna postawa
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• Rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży
• Program wdrożeniowy przy wsparciu doświadczonych osób w zespole
• Stabilność zatrudnienia
• Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”