Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży usług HR

Wrocław

, HRInvestment

Specjalista ds. sprzedaży usług HR
Wrocław

Opis stanowiska

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.

Opis stanowiska:

• Sprzedaż telefoniczna systemu rekrutacyjnego dla nowych klientów oraz budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji ze stałymi klientami
• Pozyskiwanie i obsługa klientów biznesowych
• Mailing materiałów promocyjnych oraz obsługa zapytań
• Spotkania biznesowe z klientami na terenie Polski

Wymagania

• Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej, mile widziane doświadczenie w sektorze B2B
• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
• Orientacja na wyniki i osiąganie celów sprzedażowych
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Dużym atutem będzie znajomość branży HR

Oferujemy

• Przez pierwszy miesiąc zatrudnienie na umowę zlecenie. Po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie stałe + motywujący system prowizyjny,
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży HR
• Zatrudnienie na cały etat
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Praca przy innowacyjnych projektach