Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Toruń
    (22-171)

Praca na stanowisku Account Manager

Toruń

, Time S.A.

Account Manager
Toruń

Opis stanowiska

Spółka TIME S.A. wchodząca w skład Grupy ZPR MEDIA, w związku z rozwojem stacji radiowych: Radio Wawa i Radio Eska

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Zakres obowiązków:

• Realizacja planów sprzedaży
• Aktywne pozyskiwanie Klientów
• Utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z dotychczasowymi Partnerami Biznesowymi,
• Przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie prezentacji handlowych
• Współpraca z pozostałymi działami wewnątrz firmy
• Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B, najchętniej w obszarze reklamy
• Wysokich umiejętności interpersonalnych i zorientowania na Klienta
• Dobrej organizacji pracy i samodzielności w realizacji zadań
• Wysoka motywacja, zaangażowanie w pracę i nastawienie na cel

Oferujemy

• Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najbardziej uznanych grup mediowych w Polsce,
• Stabilność zatrudnienia,
• Przyjazną i twórczą pracę w dynamicznym zespole
• Umowa o pracę (pensja stała +prowizja)
• Możliwość wdrażania własnych pomysłów
• Narzędzia pracy: komputer, telefon

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”