Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. eksportu z j. niemieckim

Gdańsk

, Fabryka Okien Szach-Mat

Specjalista ds. eksportu z j. niemieckim
Gdańsk

Opis stanowiska

• Obsługa dotychczasowych Klientów firmy,• Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych (kontakt telefoniczny, e-mailowy, wyjazdy zagraniczne);• Przygotowanie szczegółowych planów sprzedaży na eksport;• Negocjowanie i przygotowywanie umów;• Realizowanie założonych planów sprzedażowych;• Uczestnictwo w planowaniu promocji i akcji specjalnych.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe;• Bardzo dobra, umozliwiająca swobodną komunikację biznesową znajomość języków niemieckiego oraz angielskiego;• Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku na rynkach zagranicznych poparte sukcesami;• Umiejętności analitycznego myślenia oraz zdolności negocjacyjne;• Bardzo dobra obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office;• Samodzielność, inicjatywa oraz dobra organizacja pracy;• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiaganych wyników;• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;• Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole w nowoczesnym otoczeniu;• Niezbędne narzędzia pracy.