Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Piotrków Trybunalski
    (97-300)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Piotrków Trybunalski

, Gi Group sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Opis stanowiska

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z personelem tymczasowym.
Dla jednego ze swoich Klientów zajmujących się produkcją do branży Automotive poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

•Zadania związane z pracami na maszynach (prasy, krajarki) oraz ręczne docinanie i szlifowanie gumowych uszczelek

Wymagania

•Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
•Gotowość do pracy w nadgodzinach- soboty•Samodzielność i wysoka motywacja do pracy
•Zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania
•Wysoka sprawność manualna

Oferujemy

•Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•Pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową
•Pracę od zaraz w Piotrkowie Tryb.
•Atrakcyjne wynagrodzenie + premie regulaminowe
•Rabaty na zakupy i ubezpieczenie na życie na życzenie pracownika