Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Chorzów
    (37-560)

Praca na stanowisku Śląskie Wesołe Miasteczko poszukuje Kasjerów

Chorzów

, Śląskie Wesołe Miasteczko

Śląskie Wesołe Miasteczko poszukuje Kasjerów
Chorzów

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Chorzów
Okres zatrudnienia: 04.2016 – 10.2016

Informacje o zatrudnieniu:
- praca Kasjera polega głównie na sprzedaży biletów, oraz innych
produktów Śląskiego Wesołego Miasteczka, udzielaniu klientom
informacji dotyczącej cen biletów i rabatów, obsłudze systemu
sprzedaży, kasy fiskalnej, terminala płatniczego,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity,
- niezbędny do pracy unifrom,
- elastyczny harmonogram pracy dostosowany do godzin otwarcia
obiektu,
- darmowy system szkoleń,
- zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej,
- brak doświadczenia nie stanowi przeszkody.

Wymagania

- ukończone 18 lat,
- odpowiedzialność ,komunikatywność, dyspozycyjność, wysoka
kultura osobista, chęć do pracy również w weekendy i święta,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta,
obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego, podstawowa
znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

W temacie wiadomości prosimy wpisać Kasjer.
Termin nadsyłania CV mija 03.04.2016. W terminie 04-08.04.2016 będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.