Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Bukowo
    (11-200)

Praca na stanowisku Stacja Paliw Intermarche

Bukowo

, Kankan sp z o.o.

Stacja Paliw Intermarche
Bukowo

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do pracy w nowo otwieranej stacji paliw w Bukownie

do obowiązków na wyżej wymienionym stanowisku należeć będzie:
- obsługa kasy fiskalnej
- obsługa klientów wg standardów grupy
- dbałość o czystość na stanowisku pracy
- dbałość o odpowiednie zatowarowanie punktu

Wymagania

-książeczka sanepidowska lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia,
-umiejętność pracy w zespole,
-komunikatywność oraz pozytywne nastawienie do Klienta,
-chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- możliwość praCy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin (praca również w nocy)
- szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku
- długoterminową współpracę,
- regularne terminowo wypłacane wynagrodzenia, możliwość uzyskania premii