Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Turek
    (05-306)

Praca na stanowisku Pracownik obsługi serwisowej klienta

Turek

, SUN GARDEN POLSKA SP. Z O.O. SP. K.

Pracownik obsługi serwisowej klienta
Turek

Opis stanowiska

Firma Sun Garden Polska sp. z o.o. sp. k. w Malanowie poszukuje osób na stanowisko pracownik obsługi serwisowej klienta do działu Centrum Serwisowego. Do zadań pracownika na tym stanowisku będzie należeć: informowanie kontrahentów o produktach oraz częściach zamiennych do tych produktów, rozpatrywanie reklamacji , przyjmowanie i wprowadzenie zamówień do systemu SAP.

Wymagania

bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego bądź angielskiego, umiejętności pracy w zespole. Ukończone studia wyższe, obsługa programów pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu SAP.

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego.