Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Janki
    (05-090)

Praca na stanowisku Specjalista ds. kadr z orzeczeniem o niepełnosprawności

Janki

, Capital Work

Specjalista ds. kadr z orzeczeniem o niepełnosprawności
Janki

Opis stanowiska

Firma Capital Work, wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. kadr. Miejsce pracy: Janki.

Zakres obowiązków: m.in. prowadzenie dokumentacji kadrowej, przygotowywanie umów o pracę, aneksów do umów, świadectw pracy

Wymagania

• aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
• wykształcenie wyższe
• minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• dobra znajomość przepisów prawa pracy i zagadnień związanych z zatrudnianiem pracowników z niepełnosprawnością
• znajomość pakietu MS Office, programu Comarch Optima
• bardzo dobra organizacja czasu pracy
• umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników pracy
• terminowe wypłaty wynagrodzeń
• miłą i przyjazną atmosferę w pracy

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)".
Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.