Branża

  • Media / Sztuka / Rozrywka

Lokalizacje

  • Chojnice
    (89-600)

Praca na stanowisku Praca dla grafika

Chojnice

, Haiku Studio

Praca dla grafika
Chojnice

Opis stanowiska

Haiku Studio zatrudni energiczną, kreatywną osobę na stanowisko: grafik komputerowy.

Opis stanowiska:

- projektowanie materiałów graficznych na bieżące potrzeby marketingowe firmy,
- tworzenie layoutów graficznych (ulotki, wizytówki, plakaty, foldery) oraz layoutów stron internetowych
- przygotowanie materiałów do druku,

Wymagania

- doświadczenie w branży graficznej,
- ciekawe portfolio,
- bardzo dobra znajomość oprogramowania typu: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign
- zaangażowanie w projekty, kreatywność oraz enegria w działaniu,
- dobra organizacja pracy.

Oferujemy

- początkowo pracę zdalną, docelowo pracę w biurze z młodym zespołem od poniedziałku do piątku
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju