Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

Warszawa

, PMP Development

Przedstawiciel Handlowy
Warszawa

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Numer referencyjny: PRO89
Lokalizacja: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie między innymi za:
• odpowiedzialność za wynik handlowe
• realizowanie założonych planów sprzedażowych (zgodnie z wcześniej przyjętym planem budżetowym)
• utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami Firmy
• przygotowywanie ofert handlowych oraz cenników
• przygotowywanie niezbędnych dokumentów

Wymagania

Od Kandydata oczekujemy:
• minimum średniego wykształcenia
• znajomości specyfiki branży spożywczej – mile widziane
• doświadczenia w obsłudze klienta – mile widziane
• prawa jazdy kat. B
• komunikatywności
• umiejętności szybkiego uczenia się
• silnej motywacji do pracy
• pogody ducha i otwartości w kontaktach z ludźmi
• uczciwości i sumienności

Oferujemy

Oferujemy:
• zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
• pracę w zgranym zespole, przyjaznej i inspirującej atmosferze
• niezbędne narzędzia pracy
• umowę o pracę + atrakcyjny system premiowy

Aplikacje z podanym numerem referencyjnym (PRO89)
prosimy przesyłać na adres e-mail:
monika.olszak@pmpdevelopment.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”