Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Czeladź
    (41-250)

Praca na stanowisku Operator Wózka Widłowego - Czeladź

Czeladź

, Agencja Pracy Grupa Progres

Operator Wózka Widłowego - Czeladź
Czeladź

Opis stanowiska

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.

Na swoim koncie posiadamy ponad 800 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 16 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Operator wózka widłowego - Czeladź

Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy:
• prace magazynowe z wykorzystaniem wózka widłowego
• załadunek i rozładunek towarów
• przygotowanie towarów do wydania zgodnie z zamówieniem (kompletacja towaru)
• praca z użyciem skanera

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• uprawnienia na wózki widłowe
• aktualne badania psychotechniczne
• doświadczenie w pracy na magazynie
• aktualna książeczka sanepidowska
• dyspozycyjność
• brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:
• umowa zlecenie z ZUS
• atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe (9-22 zł brutto/H )
• możliwość przejęcia przez Klienta po okresie próbnym
• praca w systemie zmianowym

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209.
Administratorem danych jest Progres Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Gdańsku 80-309, Al. Grunwaldzka 411. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostęp do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.