Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Pracownik fizyczny od zaraz

Gdańsk

, GP People

Pracownik fizyczny od zaraz
Gdańsk

Opis stanowiska

GP People jest firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 2002 roku świadczymy usługi dla znanych w kraju i na świecie firm, z których każda może stać się Twoim pracodawcą. Współpracujemy z ponad 250 firmami, zatrudniliśmy ponad 7000 pracowników tymczasowych i zapewniliśmy pracę stałą ponad 300 osobom.

Posiadamy certyfikat MGPiPS nr 572

Dla naszego Klienta z branży spożywczej poszukujemy osób do pracy na stanowisko:
Pakowaczka/Pakowacz

miejsce pracy: Gdańsk Południe

Obowiązki:
• pakowanie wyrobów w pudełka i kartony
• dbanie o dokładność wykonywanej pracy

Wymagania

Oczekujemy:
• motywacji do pracy
• sumienności i dokładności
• aktualnej książeczki SANEPID

Oferujemy

Oferujemy:
• pracę w systemie dwuzmianowym ( 6:00 – 14:00; 14:00 – 22:00)
• pracę od poniedziałku do niedzieli, 5 dni w tygodniu
• zatrudnienie tymczasowe z możliwością zatrudnienia na stałe
• pracę w dogodnej lokalizacji: Gdańsk Południe - dojazd autobusem miejskim

Prosimy załączyć klauzulę o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.”