Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Koszalin
    (75-001)

Praca na stanowisku Spawacz MAG

Koszalin

, MR JOB

Spawacz MAG
Koszalin

Opis stanowiska

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Niemiec kandydatów na stanowisko:

Spawacz MAG w Niemczech
Miejsce pracy: Magdeburg

Kandydat będzie odpowiedzialny za:
• Spawanie stali o grubości blachy 2-12 mm (spawanie blisko siebie spoin pachwinowych)
• Spawanie metodą MAG,
• Pracę na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania

Od Kandydata oczekujemy:
• wykształcenia zasadniczego zawodowego lub średniego technicznego,
• doświadczenia w spawaniu MAG,
• dokładności, precyzji, dobrego wzroku,
• gotowości do pracy w trybie zmianowym,
• znajomości rysunku technicznego,
• własnego auta (mile widziane),
• Znajomości języka niemieckiego (mile widziana).

Oferujemy

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:
• umowę o pracę i długoterminową współpracę,
• opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach,
• dodatki za nadgodziny,
• możliwość otrzymania zaliczki,
• opiekę polskiego biura,
• jest możliwość pobierania świadczeń Kindergeld.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.