Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Sprzedawca - kasjer

Białystok

, Arhelan Burzyńscy Sp.j.

Sprzedawca - kasjer
Białystok

Opis stanowiska

Miejsce pracy: BIAŁYSTOK

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za:
- profesjonalną obsługę klientów zgodnie ze standardami firmy,
- zachowanie ciągłości sprzedaży i właściwej ekspozycji towarów,
- udzielanie informacji odnośnie oferty handlowej,

Wymagania

Oczekujemy:
- profesjonalnej obsługi klientów i wysokiej kultury osobistej,
- umiejętności pracy w zespole,
- mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej,
- mile widziane aktualne badanie sanitarno-epidemiologiczne oraz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Oferujemy

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- wynagrodzenie uzależnione od efektów,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,