Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bielsk Podlaski
    (17-100)

Praca na stanowisku informatyk

Bielsk Podlaski

, Arhelan Burzyńscy Sp.j.

informatyk

Opis stanowiska

Arhelan Burzyńscy spółka jawna poszukuje osoby na stanowisko koordynatora projektu informatycznego.
Zakres obowiązków:
• współpraca z głównymi interesariuszami projektu (zespół, kierownicy, zarząd),
• zarządzanie pracą zespołu projektowego (3-5 osób),
• komunikacja z podwykonawcami,
• konsultacje w zakresie doboru rozwiązań informatycznych,
• analizowanie i tworzenie dokumentacji projektowej,
• koordynacja oraz utrzymanie motywacji prac zespołu projektowego,
• rozliczanie efektywności projektu, raportowanie postępu prac.

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (preferowane wykształcenie informatyczne),
• doskonała znajomość zagadnień IT, technologii WWW, e-comerce,
• znajomość zagadnień z zakresu UX,
• samodzielność i zdolność analitycznego myślenia,
• sumienność, obowiązkowość,
• terminowe, profesjonalne, świadome i z zaangażowaniem realizowanie powierzonych zadań,
• umiejętność skutecznego wyznaczania i rozliczania zadań powierzonych członkom zespołu projektowego,
• umiejętność nawiązywania kontaktów i rozwiązywania konfliktów,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• mile widziane doświadczenie w kierowaniu małym zespołem,
• mile widziana znajomość metodyk zarządzania projektami: Prince 2 / Scrum.

Oferujemy

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie,
• elastyczne formy zatrudnienia,
• praca w silnie zmotywowanym zespole.