Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Praca biurowa, umowa o pracę, cały etat, prowizje od sprzedaży

Warszawa

, DLS - Detektiver, Livvakter, Juridik Sp. z o.o.

Praca biurowa, umowa o pracę, cały etat, prowizje od sprzedaży
Warszawa

Opis stanowiska

Szwedzka firma DLS - Detektiver, Livvakter, Juridik Sp. z o.o., posiadająca oddział przy ul. Żurawiej 32/34 (przy ul. Marszałkowskiej 92) w Warszawie, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla miasta Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, oferująca w całej Polsce usługi detektywistyczne, ochrony osobistej i prawnicze, a także nowoczesne szkolenia, poszukuje kandydatów na stanowiska dotyczące:

- sprzedaży szkoleń motywacyjnych oraz specjalistycznych,
- sprzedaży usług detektywistyczno – prawniczych,
- sprzedaży usług ochrony osobistej,
- doradztwa w przypadku spraw rozwodowych i podziału majątku, dotyczącego opieki nad dziećmi, niewierności, zdrad, oszustw, itp.

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie.

Oferujemy

Oferujemy umowę o pracę na cały etat plus prowizje od sprzedaży.