Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Niwica
    (66-446)

Praca na stanowisku TYNKARZ MASZYNOWY

Niwica

, Mega Partners

TYNKARZ MASZYNOWY
Niwica

Opis stanowiska

Branża: Budownictwo

Miejsce pracy: Niemcy- Ingolstad

Szczegóły Oferty:
Wszelkie prace związane z tynkowaniem. Prace renowacyjne wewnątrz budynków. Tynk cementowy i strukturalny. Umiejętność obsługi maszyn G4 i G5 oraz ręcznego nakładania tynku.

Wymagania

- 3 letnie doświadczenie na w/w stanowisku pracy,
- NIEZBĘDNE JEST NIEMIECKIE DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU TYNKARZA
- dobra znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w pracach renowacyjnych,
- własny samochód na dojazd do pracy mile widziany,
- dobry stan zdrowia, duża sprawność fizyczna
- posiadanie nowego dowodu osobistego lub aktualnego paszportu.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie 12,50€ brutto za 1h pracy + 12,00€ dodatku dziennego ,
- możliwość nadgodzin,
- mile widziany samochód na dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,
koszt dojazdu w gestii pracownika
- zatrudnienie na min 1 rok z możliwością przedłużenia,
- możliwość rozmowy z pracodawcą przed wyjazdem,
- mieszkanie w pełni wyposażone, bezpłatne,
- po 6 tygodniach pracy możliwość pierwszego urlopu.

Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762